Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcılar

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcılar

Elektrikli Isıtıcılar

Profesyonel elektrikli ısıtıcı modelleri günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. İç mekânların ısıtılması için tasarlanan bu ürünlerin pek çok modeli bulunur. Sanayi tipi olan elektrikli ısıtıcılar oldukça kullanışlı ve kaliteli ürünler olmasıyla ön plana çıkar. Sıcak hava fanları bulunan makineler etkili sonuçlar ortaya koyar. En önemli özelliklerinden birisi uzun süre kesinti olmadan kullanım için tasarlanmış olmalarıdır. Bu sayede kesintisiz kullanım imkânı sunar. Maksimum performans ile çalışan elektrikli ısıtıcıların kalitesi oldukça yüksektir.

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcıların Kullanım Alanları Nelerdir?

Sanayi tipi olarak adlandırılan elektrikli ısıtıcılar genel olarak yüksek çalışma kapasitesine sahip olan performanslı ısıtıcılardır. Bu ürünler günümüzde birçok endüstriyel alanda tercih ediliyor. Genel kullanım alanları olarak şunlar gösterilebilir:
Üretim alanları
Fabrikalar
Sera
İnşaatlar
Atölyeler
Lokantalar
Depolar

Sanayi tipi olarak kategorize edilen elektrikli ısıtıcılar bunlar ve benzeri birçok alanda kullanım için uygundur. Sanayi tipi olan modeller endüstriyel alanlara özel tasarlanmıştır. Farklı elektrikli ısıtıcı modelleri ile kullanıma sunulur. İşletmelerde güvenli bir şekilde kullanılabilme özelliğine de sahiptir. Kaliteli ürünleri tercih etmek ısıtıcı modellerinde son derece önemlidir. Çünkü bu ürünlerde meydana gelen sorunlar ciddi mal kayıplarına ve yaralanmalara neden olabilir. Kaliteli modeller hem dayanıklı olması hem de sağlam malzemelerden yapılması ile güvenilir bir şekilde kullanılır.


Elektrikli Isıtıcı Modellerinin Fiyatları Nelerdir?


Sanayi tipi ısıtıcıların model olarak farklı çeşitleri vardır. Bu doğrultuda da kullanıma alanına göre en uygun olanların tercih edilmesi gerekir. Öncelikle belirtmek gerekir ki modellere göre elektrikli ısıtıcılar fiyat bakımından değişkenlik gösterir. Aynı zamanda ürünün performansı da fiyatları etkiler. Elektrikli ısıtıcı tavsiye kapsamında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ısıtıcı modelleri alınabilir.

5 KW Elektrikli Isımak Isıtıcı

11.500,00TL Vergiler Hariç: 9.583,33TL

*Kapalı devre çalışıp, salyangoz fan kullanılmıştır.*Kapalı alanda ısıyı 3-5 m arasında üflemektedir.*Akım gücü 25A*Elektrik beslemesi 220V (Monofaze)..

10 KW Elektrikli Isımak Isıtıcı

12.999,00TL Vergiler Hariç: 10.832,50TL

Teknik Bilgiler*Kapalı devre çalışıp, salyangoz fan kullanılmıştır.*Kapalı alanda ısıyı 3-5 m arasında üflemektedir.*Akım gücü 32A*Elektrik beslemesi ..

20 KW Elektrikli Isımak Isıtıcı

15.999,00TL Vergiler Hariç: 13.332,50TL

Teknik Bilgiler*Kapalı devre çalışıp,salyangoz fan kullanılmıştır.*Kapalı alanda ısıyı 6-9 m arasında üflemektedir.*Akım gücü 50A*Elektrik beslemesi 3..

30 KW Elektrikli Isımak Isıtıcı

19.499,00TL Vergiler Hariç: 16.249,17TL

Teknik Bilgiler*Kapalı devre çalışıp, salyangoz fan kullanılmıştır.*Kapalı alanda ısıyı 7-12 m arasında üflemektedir.*Akım gücü 63A*Elektrik beslemesi..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)